KONST / Litografier / Färglitografi 11821328
nr 1182 1328
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Kvinna & fågel. Signerad, daterad -87, numrerad 136/150, bladets mått: 96x75 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 14 maj 2018
kl 20:22:17
1.500 kr
1.800 kr
2.000 kr
Corneille
Läs mer om Corneille